Rajd Bronisławskiego przez pół boiska dał jeden punkt [FILM]

Górnik Wałbrzych zremisował w Brzegu ze Stalą 1:1. Ozdobą meczu był rajd i gol Dominika Bronisławskiego, niespełna 21-letniego pomocnika.

 

III liga: Wygrane Miedzi i Polkowic. Fatalna passa Śląska trwa

Wynik i jeden z punkt na boisku trzeciej drużyny w tabeli to z pewnością sukces podopiecznych Roberta Bubnowicza. Zwłaszcza że to gospodarze przez większość część spotkania mieli przewagę i sporo sytuacji do zdobycia gola. Strzelili tylko jedną. Wtedy jednak już przegrywali 0:1 po golu Dominika Bronisławskiego, który trafił już 10 minucie. I to jak trafił.

 

Rajd i gol młodego zawodnika Górnika był ozdobą spotkania. Przejął on piłkę w środku pola po złym zagraniu Piotra Boczarskiego i samotnie pognał na bramkę gospodarzy. Mimo obecności trzech obrońców udało mu się wbiec w pole karne i oddać strzał. Piłka dość szczęśliwie wpadła do bramki strzeżonej przez dobrze znanego na Dolnym Śląsku Amina Stitou.

 

Te kluby rządzą w internecie [RANKING 2017 – III i IV LIGA]

Jak się później okazało, gol Bronisławskiego był na wagę cennego punktu. Oczywiście w sytuacji Górnika należałoby cieszyć się z kompletu punktów, ale – kto wie – może i to jedno oczko więcej w tabeli bardzo się przyda na koniec rozgrywek.

 

Stal Brzeg – Górnik Wałbrzych: Gol Bronisławskiego

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.