Awans Miedzi? Pomóc może tylko cud i… Chrobry Głogów

Miedź Legnica wciąż ma szanse na awans do ekstraklasy. Musi jednak wygrać dwa ostatnie mecze, liczyć na cud w meczach swoich rywali oraz na Chrobrego Głogów.

 

To już jest koniec, nie ma już nic… Miedź żegna się z marzeniami

Miedź Legnica miała w walce o ekstraklasę wszystkie atuty w swoich rękach, a właściwie w nogach i głowach piłkarzy. Niestety, gdy przegrywa się u siebie z teoretycznie słabszym rywalem, ciężko o awans. Oczywiście szanse wciąż są ale umówmy się, na dwie kolejki przed końcem trzeba wyprzedzić aż cztery drużyny.

 

To może być trudne do realizacji. Bo z żadną z nich legniczanie już nie grają. Pozostaje więc wygrywać i liczyć na to, że rywale pogubią punkty. Niestety, biorąc pod uwagę pięć ostatnich kolejek, tylko Chojniczanka zdobyła mniej punktów od Miedzi. Reszta bezpośrednich rywali legniczan punktowało lepiej, choć też wpadki im się zdarzały.

 

Kamil Biliński odejdzie, a Śląsk zostanie bez napastników [SONDA]

I to jest przedostatnia nadzieja podopiecznych Ryszarda Tarasiewicza. Że najgroźniejsi rywale stracą punkty na ostatniej prostej.

 

Ostatnią jest… Chrobry Głogów. Głogowianie w poprzedniej kolejce zapewnili sobie pierwszoligowy byt. W ostatnich meczach zagrają natomiast z rywalami Miedzi – Zagłębiem Sosnowiec i Chojniczanką. Niestety, nawet jeśli Chrobry urwie w tych meczach jakieś punkty, to wciąż może być za mało…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.