III liga: Jedenastka miesiąca – maj 2017

Drużyna miesiąca w III lidze – maj 2017. Za nami trzeci miesiąc zmagań trzecioligowców. W maju rozegrano sześć kolejek, a niektóre drużyny rozegrały nawet 7 meczów. Zobaczcie, którzy gracze z dolnośląskich zespołów trafili do jedenastki miesiąca.

 

III liga: Wygrane Miedzi i Polkowic. Fatalna passa Śląska trwa

W maju trzecioligowcy rozegrali sześć kolejek. Zawodnicy Ślęzy aż siedem, bo w maju odbył się przełożony z kwietnia mecz z Falubazem. Po 5 meczów mają na koncie Olimpia Kowary i Górnik Wałbrzych, ich mecz został przełożony na czerwiec. Inna sprawa, że w maju gracze obu drużyn formą nie rozpieszczali.

 

W bramce po raz kolejny Piotr Smołuch z Miedzi II – 6 straconych goli w 6 meczach,w tym 3 czyste konta. Obrona to po jednym przedstawicielu trzech drużyn pod względem najlepszej defensywy.

 

Podwójny comeback Lechii w meczu ostatniej szansy

W pomocy aż dwóch zawodników Śląska Wrocław, który co prawda w maju grał w kratkę, ale zarówno Artur Łuczkiewicz, jak i Daniel Łuczak prezentowali się bardzo dobrze. Ten drugi na tyle, że został włączony do kadry Śląska na mecz z Wisłą Płock w ekstraklasie.

 

Dobrze sobie radzili w maju również gracze odpowiedzialni za zdobywanie goli. Do jedenastki trafili ci, którzy strzelili najwięcej goli, choć korciło by uhonorować 17-letniego Jakuba Giełdę z Miedzi II.

 

Dolnośląska drużyna maja 2017 w III lidze

 

Piłkarz miesiąca: Maciej Firlej

Zawodnik Ślęzy Wrocław strzelił w maju 5 goli, choć trzeba przyznać, że mógł, a nawet powinien, trafić jeszcze kilka razy. Bo okazji nie brakowało. Co nie zmienia faktu, że wyrósł na jednego z liderów w talii Grzegorza Kowalskiego.

 

[league_table 3027]

 

One thought on “III liga: Jedenastka miesiąca – maj 2017

  1. Znowu pominięty najlepszy piłkarz Ślęzy Olejniczak,to chyba zmowa.
    bez niego drużyna Ślęzy po prostu nie istnieje,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *