III liga: Jedenastka miesiąca – maj 2017

Drużyna miesiąca w III lidze – maj 2017. Za nami trzeci miesiąc zmagań trzecioligowców. W maju rozegrano sześć kolejek, a niektóre drużyny rozegrały nawet 7 meczów. Zobaczcie, którzy gracze z dolnośląskich zespołów trafili do jedenastki miesiąca.

 

III liga: Wygrane Miedzi i Polkowic. Fatalna passa Śląska trwa

W maju trzecioligowcy rozegrali sześć kolejek. Zawodnicy Ślęzy aż siedem, bo w maju odbył się przełożony z kwietnia mecz z Falubazem. Po 5 meczów mają na koncie Olimpia Kowary i Górnik Wałbrzych, ich mecz został przełożony na czerwiec. Inna sprawa, że w maju gracze obu drużyn formą nie rozpieszczali.

 

W bramce po raz kolejny Piotr Smołuch z Miedzi II – 6 straconych goli w 6 meczach,w tym 3 czyste konta. Obrona to po jednym przedstawicielu trzech drużyn pod względem najlepszej defensywy.

 

Podwójny comeback Lechii w meczu ostatniej szansy

W pomocy aż dwóch zawodników Śląska Wrocław, który co prawda w maju grał w kratkę, ale zarówno Artur Łuczkiewicz, jak i Daniel Łuczak prezentowali się bardzo dobrze. Ten drugi na tyle, że został włączony do kadry Śląska na mecz z Wisłą Płock w ekstraklasie.

 

Dobrze sobie radzili w maju również gracze odpowiedzialni za zdobywanie goli. Do jedenastki trafili ci, którzy strzelili najwięcej goli, choć korciło by uhonorować 17-letniego Jakuba Giełdę z Miedzi II.

 

Dolnośląska drużyna maja 2017 w III lidze

 

Piłkarz miesiąca: Maciej Firlej

Zawodnik Ślęzy Wrocław strzelił w maju 5 goli, choć trzeba przyznać, że mógł, a nawet powinien, trafić jeszcze kilka razy. Bo okazji nie brakowało. Co nie zmienia faktu, że wyrósł na jednego z liderów w talii Grzegorza Kowalskiego.

 

[league_table 3027]

 

One thought on “III liga: Jedenastka miesiąca – maj 2017

  1. Znowu pominięty najlepszy piłkarz Ślęzy Olejniczak,to chyba zmowa.
    bez niego drużyna Ślęzy po prostu nie istnieje,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.