Baraż o III ligę: Foto-Higiena Gać – Zagłębie II Lubin

To najważniejszy mecz czwartoligowego sezonu na Dolnym Śląsku. W Trzebnicy zmierzą się mistrzowie dwóch grup Saltex IV ligi. Stawką meczu Foto-Higiena Gać – Zagłębie II Lubin jest III liga.

 

Zagłębie II Lubin wygrywa baraż i zagra w III lidze

Foto-Higiena Gać – Zagłębie II Lubin w barażu o III ligę już dziś o godz. 18 w Trzebnicy. W niedawnym w finale Pucharu Polski DZPN rezerwy Zagłębia wygrały z Foto-Higieną po serii rzutów karnych. W regulaminowym czasie gry był bezbramkowy remis.

 

Kto jest teraz faworytem spotkania barażowego? Wydaje się, że więcej atutów mają Miedziowi, ale to boisko zdecyduje, którą drużynę w w przyszłym sezonie zobaczymy na boiskach III ligi.

 

Lechia zostaje w III lidze, rezerwy Śląska spadają

W ostatniej kolejce ligowe, Zagłębie wygrało z Zametem Przemków 5:2. Podopieczni Andrzeja Turkowskiego zakończyli rundę wiosenną z kompletem 15 zwycięstw. Sezon zasadniczy zakończyli z bilansem 27 – 2 – 1 oraz bilansem bramek 122 – 15.

 

Tymczasem Foto-Higiena przegrała dwa ostanie mecze ligowe, w tym 1:3 ze spadkowiczem z Świebodzic w miniony czwartek. Trzeba jednak pamiętać, że w tym meczu w barwach ekipy gości zagrali głównie zawodnicy z drugiej drużyny. Bilans podopiecznych Marcina Dymkowskiego to 23 – 3 – 4 i bramki 78 – 30.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.