Robert Rejek trenerem KP Bór Oborniki Śląskie

Robert Rejek został nowym trenerem seniorów grającego w A klasie Boru Oborniki Śląskie. Na stanowisku tym zastąpił Leszka Karbownika.

 

Ostatnia niewiadoma wyjaśniona. Korona Pęcz Szczawin w klasie A

Jak można przeczytać na fanpage klubu, Robert Rejek z Obornikami Śląskimi związany jest już blisko 10 lat. W tym czasie prowadził głównie juniorów starszych, z którymi dwukrotnie występował w lidze okręgowej.

 

W swojej przygodzie trenerskiej miał już możliwość prowadzenia w kliku meczach seniorski zespół Boru, w których – co ciekawe – nie poniósł żadnej porażki. Jako zawodnik występował na poziomie dawnej III i IV grając m.in w Ślęzie Wrocław i Pandzie Wrocław.

 

wTOP 10 sezonu 2016/17 w Satlex IV lidze [PRZEGRANI IV LIGI]

Na stanowisku trenera Rejek zastąpił Leszka Karbownika. – Chciałbym podziękować prezesowi Kornelowi Delczykowi, prezesowi Jackowi Rudzkiemu i zarządowi za okazałe zaufanie. Kierownikom i panu Józkowi Dulińskiemu za pomoc, zawodnikom za ich zaangażowanie oraz kibicom za wsparcie. Było mi niezmiernie miło, że miałem okazję współpracy z ludźmi mocno oddanymi klubowi, oraz dziękuję za czas który był czasem udanej współpracy i nabytego doświadczenia – powiedział był szkoleniowiec Boru.

 

Bór w minionym sezonie zajął 4. miejsce w II grupie wrocławskiej klasy A.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.