Wielkie święto bramkarskie we Wrocławiu. Wkrótce ruszają zapisy

W sobotę i niedzielę 22/23 czerwca we Wrocławiu odbędzie się VIII Bitwa Bramkarska. Areną zmagań kilkuset bramkarzy z całego kraju będzie Kompleks Piłkarski AWF Wrocław. Wkrótce ruszają zapisy na tę imprezę.

 

Dolny Śląsk pokonał reprezentację lubuskiego 4:1 i gra dalej w eliminacjach

Bitwa Bramkarska to największy na świecie turniej przeznaczony tylko dla zawodników grających na tej pozycji. Rozgrywki zyskały sympatię wielu osób, które co roku przyjeżdżają do Wrocławia, żeby wziąć w nich udział. – W tym roku planujemy udział ponad 350 uczestników, którzy zagrają w 9 kategoriach wiekowych – mówi Artur Woźniak, jeden z organizatorów wydarzenia. Rozgrywki toczyć się będą na 10 boiskach. Czas gry każdego pojedynku wyniesie 2 minuty. Zwycięzcą zostanie ten, który będzie dobrze uderzał i skutecznie bronił własnej bramki.

 

Event z roku na rok zyskuje co raz większe grono zwolenników, a samym sukcesem jest już dostanie się do turnieju, gdyż liczba chętnych znacznie przekracza możliwości organizacyjne.

 

Okręgówka: Orzeł i Mechanik rycerzami wiosny. Moto-Jelcz utrzymał lidera

– Ósma edycja podzielona będzie na dwa dni tak, aby jeszcze więcej zawodniczek i zawodników mogło wziąć udział w wydarzeniu – podkreśla Jarosław Muracki z Total Goalkeeping. Ze względu na liczbę uczestników turniej traktowany jest jako największe tego typu wydarzenie na świecie. W 2019 roku współfinansowany będzie z budżetu województwa dolnośląskiego.

 

Specjalną ofertę organizatorzy przygotowali w tym roku dla dziewczyn. Fundacja KA4 Respect pokryje 50% kosztów udziału w turnieju każdej bramkarki. – Podczas każdej edycji gra z nami kilkanaście dziewczyn. Jesteśmy przekonani, że dzięki wsparciu Fundacji, znacznie zwiększymy tą liczbę – podkreśla Woźniak.

 

Każdy, kto chce zagrać o znakomite nagrody ufundowane przez firmę R-GOL oraz OKNAR musi odwiedzić oficjalną witrynę internetową turnieju na www.bitwabramkarska.pl i wypełnić formularz rejestracyjny. Zapisy ruszają 6 maja!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *