III liga. Derby w Legnicy i Wrocławiu na remis. Kontrowersje w Żmigrodzie

Dolnośląskie derby w Legnicy i Wrocławiu na remis. Wielkie emocje i Kontrowersje w Żmigrodzie. Mecz Polonii-Stali przełożony.

Karny z kapelusza i 2 czerwone kartki. „Dziś przekroczono już wszelkie granice”

W meczu Piast Żmigród – Polonia Bytom nie brakowało emocji, niestety, nie brakowało również wielkich kontrowersji. Gospodarze przegrali 2:3, tracąc jednego gola z wątpliwego rzutu karnego i kończąc mecz w dziewiątkę. Więcej o tym spotkaniu (w tym obszerny skrót wideo) przeczytacie klikając w link powyżej.

W pozostałych sobotnich meczach mierzyły się nasze drużyny, podobnie jak przed tygodniem, mierzyły się między sobą. W meczu dwóch czołowych drużyn Ślęza Wrocław zremisowała z rezerwami Zagłębia Lubin 1:1. Więcej o tym meczu TUTAJ.

Tymczasem w Legnicy rezerwy Miedzi grały z Foto-Higieną Gać. Gospodarze objęli prowadzenie już w 3 min. po strzale głową Wiktora Pleśnierewicza. Na kolejne gole kibice musieli czekać do ostatnich 20 minut spotkania. W 73 min. z rzutu karnego wyrównał Marcin Przybylski, który 11 minut później ponownie podszedł do jedenastki i ponownie się nie pomylił. Gola na 2:2 padł 2 minuty później za sprawą Sebastiana Taranka.

Mecz Polonia-Stal Świdnica – ROW 1964 Rybnik został przełożony na najbliżsżą środę (początek o godz. 15.30).