Connect with us

B klasa

Chełm zatopiony przez Odrę. Zryw jednak walczył do końca

Published

on

Zryw Chełm - Odra Malczyce

Ostre strzelanie urządzili sobie zawodnicy Odry Malczyce w meczu 21. kolejki legnickiej B klasy. Lider grupy IV wygrał w Chełmie ze Zrywem 20:0.

 

Okręgówka Wrocław. Hit kolejki w Środzie Śląskiej na remis. Historyczna wygrana Rapidu

Wynik meczu Zrywu z Odrą nie był trudny do przewidzenia. Zespół z Malczyc jest liderem grupy z kompletem punktów i bilansem bramek 114:6. Gospodarze natomiast zajmują 12. miejsce w tabeli, ale co gorsze borykają się z potężnymi problemami kadrowymi. Do rzadkości nie należą sytuacje, że Zryw rozgrywa mecze ?gołą? jedenastką, a nawet w osłabieniu.

 

Dlatego nie może dziwić nawet rozmiar wygranej Odry. Gole dla gości strzelali Piotr Janusz ? 6, Marcin Zieliński i Ariel Miklas ? 4 oraz Maciej Bałka, Tomasz Łastowiecki i Krzysztof Naskręt po 2.

 

Gospodarzom jednak również należą się słowa uznania. Za walkę do końca mimo bardzo niesprzyjających okoliczności.

 

fot. Odra Malczyce

 

Wrocław

Drużyna z wrocławskiej klasy B szuka trenera

Published

on

drużyna szuka trenera

Burza Godzieszowa, zespół z wrocławskiej klasy B, szuka trenera.

 

Hiszpańska Galicja gospodarzem mistrzostw UEFA Region’s Cup

Poszukujemy trenera do klubu. Zainteresowane osoby proszę o kontakt – informuje fanpage Burzy Godzieszowa, która na co dzień występuje w IX grupie wrocławskiej klasy B. Zapewne chodzi o kontakt na facebooku.

Przypomnijmy, że niedawno dotychczasowy trenera Burzy – Rafał Sztylka – został szkoleniowcem A-klasowego Wichru Domasław.

Continue Reading

Wrocław

Wicelider B klasy szuka sparingpartnera

Published

on

sparingpartner poszukiwany

Galakticos II Solna, zespół z grupy VII wrocławskiej B klasy, poszukuje sparingpartnera na marzec.

 

Gracze kontuzjowani na Region’s Cup wracają do treningów

Galakticos II Solna poszukuje sparingpartnera na 12 marca br. Wszystkie szczegóły dotyczące meczu kontrolnego można omówić pod nr tel. 511 825 687.

Rezerwy galaktycznych grają w grupie VII wrocławskiej B klasy. Po rundzie jesiennej zajmują 2. miejsce w tabeli, za taką sama liczbą punktów co lider.

Continue Reading

Wrocław

Zespół z wrocławskiej B klasy szuka sparingpartnera [AKTUALIZACJA]

Published

on

szuka sparingpartnera

Grom Szczodrów, drużyna z wrocławskiej klasy B, szuka rywala do rozegrania meczu kontrolnego w połowie lutego.

 

Czwartoligowiec zaprasza do siebie chętnych zawodników

Grom Szczodrów szuka sparingpartnera na niedzielę, 19 lutego. Poszukiwany jest rywal w odległości do 30 km od Szczodrowa. Aktualizacja – sparingpartner został już znaleziony. 

Continue Reading

B klasa

Nowy trener zespołu z wrocławskiej B klasy

Published

on

trenerem OSP Krzydlina Mała

Leszek Fudali został nowym trenerem OSP Krzydlina Mała, zespołu grającego w VIII grupie wrocławskiej klasy B.

 

Czwartoligowiec zaprasza do siebie chętnych zawodników

Leszek Fudali jest trenerem z licencją UEFA B. W swoim CV ma prowadzenie takich zespołów jak Unia Miłoradzice, Zryw Chełm, Orzeł Bukówek, LKS Ciechów oraz Pogoń Junior Dębica (drużyny młodzieżowe).

 

Cieszymy się, że mimo zainteresowania z innych drużyn, trener postanowił związać się z naszym zespołem. Życzymy mu samych zwycięstw oraz cierpliwości do naszych zawodników – czytamy na klubowym profilu na facebooku. – Czeka nas ciężka praca na treningach, która przyniesie późniejsze efekty na boisku. Celem jest jak najszybsze zgranie zespołu, aby w lidze walczyć o najwyższe miejsce w tabeli – informuje OSP.

 

Przypomnijmy, że zespół z Krzydliny Małej po rundzie jesiennej zajmuje 8. miejsce w tabeli grupy VIII wrocławskiej B klasy.

 

fot. OSP Krzydlina Mała facebook

 

Continue Reading

A klasa

Trzy drużyny szukają sparingpartnerów

Published

on

sparinpartnerzy poszukiwani

Trzy drużyny – dwie z A klasy oraz jeden z klasy B – szukają sparingpartnerów.

 

Mecze kontrolne czwartoligowców. Oto rywale Polonii i Moto-Jelcza [IV]

Polonia Miłoszyce, zespół z grupy III wrocławskiej A klasy, poszukuje sparingpartnera w okolicach Wrocławia. Mile widziane drużyny z A klasy lub okręgówki. Polonia szuka rywala w terminie 25/26 lutego. Kontakt pod nr tel. 883 952 034.

 

Rodło Granowice, zespół występujący w II grupie legnickiej A klasy, szuka rywala na sparing 19 lutego (niedziela) o godz. 18 na zarezerwowanym sztucznym boisku w Strzegomiu. Zainteresowani mogą kontaktować się poprzez profil na facebooku Rodła Granowice.

 

B-klasowa drużyna KP Kąty Wrocławskie poszukuje sparingpartnera na 19 marca. Zespół dysponuje boiskiem (sztuczna nawierzchnia), godzina do uzgodnienia. Kontakt: 723 121 758 lub fanpage Klub Piłkarski Kąty Wrocławskie.

 

Continue Reading

A klasa

Trzy kluby szukają sparingpartnerów [AKTUALIZACJA]

Published

on

sparinpartnerzy poszukiwani

Trzy kluby – dwa z wrocławskiej A klasy i jeden z klasy B – szukają sparingpartnerów na luty oraz marzec.

 

Mecze kontrolne czwartoligowców. Oto rywale Polonii i Moto-Jelcza [IV]

Polonia Miłoszyce, zespół z grupy III wrocławskiej A klasy, poszukuje sparingpartnerów w okolicach Wrocławia. Mile widziane drużyny z A klasy lub okręgówki. Polonia szuka rywali w terminach 4/5 oraz 18/19 lutego. Aktualizacja – Polonia znalazła już sparingowych rywali

 

FMS Strzelin (grupa IV wrocławskiej A klasy) szuka sparingpartnerów na dwa weekendy: 11/12 oraz 18/19 lutego. Miejsce do uzgodnienia. Zainteresowane kluby mogą kontaktować się pod nr tel. 603 342 845.

 

Tymczasem Lwy Wrocław, drużyna z wrocławskiej B klasy, szukają sparingpartnerów na 19 i 26 lutego oraz 5 marca. Najchętniej godziny wieczorne. Kontakt pod numerem telefonu 571 054 310.

 

Continue Reading

To się czyta