Kibole handlują w internecie ukochanymi barwami

Koszulka Jacka Kiełba zabrana przez kiboli po meczu Śląska Wrocław z Zagłębiem Lubin trafiła na allegro. To kolejna odsłona żenującej akcji wrocławskich pseudokibiców. Klub – jak zwykle – milczy.

 

Śląsk to wszyscy, tylko nie wy

Gdy afera z koszulkami piłkarzy Śląska, które trafiły (nie do końca dobrowolnie) w ręce kiboli, w sieci pojawiły się żartobliwe komentarze “a teraz pewnie trafią na allegro”.  Ich autorzy robili sobie jaja, ale jak widać, po raz kolejny fikcja stała się rzeczywistością, choć wydawało się to niemożliwe.

 

Bo to kilka dni temu na allegro pojawiło się takie oto ogłoszenie:

 

Witajcie! Mecz derbowy za nami, a wraz z nim wielkie emocje które towarzyszyły temu meczowi. Pozytywne na trybunach i te negatywne na boisku. W związku z wydarzeniami na boisku, mamy dla Was, koszulkę Jacka Kiełba z meczu z Zagłębiem (05.03.2016). Wierzymy, że osoba która zakupi tą koszulkę, godniej będzie reprezentować herb umieszczony na niej, niż poprzedni właściciel. Całkowity zysk z licytacji, pozwoli pokryć koszta opraw, które zostały zaprezentowane na tym meczu.

ŚLĄSK TO MY !

 

Kibole już wiedzą, że mogą wszystko

Dziś rano cena wynosiła 460 zł. W licytacji bierze udział 16 osób, a oferta została wyświetlona ponad 17 tys. razy. W tym pewnie wiele razy przez dziennikarzy, bowiem media wszelakiej maści podchwyciły szybko temat.

 

Po raz kolejny pseudokibice Śląska wystawiają się na pośmiewisko. Najpierw jumając koszulki piłkarzom i niewiele zmienia tu fakt, że w Gliwicach oddali trykot Mariuszowi Pawelcowi, którego wręcz upokorzyli zrywając z niego koszulkę po meczu z Zagłębiem. Teraz handlują na allegro barwami, które – ponoć – kochają ponad wszystko.

 

Jest jeszcze inna strona tej sprawy. Brak reakcji klubu. Najpierw, po haniebnym incydencie po derbach, Śląsk wydał oświadczenie (swoją drogą miałkie i bez konkretów) po prawie trzech dniach. Niestety, wciąż nie wiadomo jakie konsekwencje spotkały prowodyrów tego zdarzenia (chyba nie ma wielkich problemów z ich identyfikacją, skoro doskonale widać ich na filmie). Teraz, gdy na jaw wyszło sprzedawanie koszulki na allegro – klub znów milczy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.