Arka Gdynia – Śląsk Wrocław (TRANSMISJA, NA ŻYWO, ONLINE, STREAM)

Arka Gdynia – Śląsk Wrocław w 5. kolejce Lotto Ekstraklasy. Mecz Arka – Śląsk w sobotę, 13 sierpnia (13.08.2016) o godz. 15.30. Arka Gdynia – Śląska Wrocław: na żywo w telewizji i online. Sprawdź, gdzie obejrzeć transmisję meczu Arka – Śląsk.

 

Arka Gdynia – Śląsk Wrocław: Transmisja na żywo

Mecz Arka Gdynia – Śląsk Wrocław rozpocznie sobotnie zmagania piłkarzy w Lotto Ekstraklasie. Oba kluby mają na koncie po 6 punktów, choć zdobyły je w zupełnie odmiennych okolicznościach. Arka dwa mecze wygrała i dwa przegrała. Spotkania u siebie – z Wisłą Kraków i Ruchem Chorzów – rozstrzygnęła dwa razy po 3:0. Na wyjazdach natomiast zdecydowanie przegrywała – 0:2 z Termalicą i 1:4 Jagiellonią. O niebiesko-żółtych mówi się, że są drużyną własnego stadionu.

 

Tego nie można powiedzieć natomiast o piłkarzach Śląska. Na razie na własnym obiekcie dwa razy bezbramkowo zremisowali. Na wyjazdach było trochę lepiej – z Warszawy i Szczecina udało się przywieźć 4 oczka. W sumie jest ich sześć, a wrocławianie ponadto nie stracili jeszcze gola w lidze. Niestety, mało też strzelają.

 

Arka Gdynia – Śląsk Wrocław: Transmisja na żywo

Jak będzie w meczu Arka – Śląsk? Groźny atak gdynian kontra solidna defensywa wrocławian? Na papierze więcej atutów mają podopieczni Mariusza Rumaka, ale będą oni mieć w nogach 120 minut pucharowego spotkania z Sandecją Nowy Sącz. Na domiar złego stracili w tym meczu Augusto, który ze złamanym żebrem wylądował w szpitalu.

 

Arka Gdynia – Śląsk Wrocław: Transmisja na żywo w telewizji i internecie. Sprawdźcie, gdzie można zobaczyć relację ze spotkania Arka – Śląsk

Arka – Śląsk: Trener Rumak przed meczem w Gdyni

ARKA GDYNIA – ŚLĄSK WROCŁAW: TRANSMISJA NA ŻYWO

ARKA – ŚLĄSK: GDZIE OGLĄDAĆ?

ARKA GDYNIA – ŚLĄSK WROCŁAW: O KTÓREJ MECZ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.