Śląsk Wrocław – Arka Gdynia TV online stream (ŚLĄSK – ARKA 19.05)

Śląsk Wrocław – Arka Gdynia TV online stream. Śląsk – Arka w 5. kolejce grupy spadkowej Lotto Ekstraklasy. Mecz Śląsk Wrocław – Arka Gdynia 19 maja 2017 (19.05.2017) o godz. 18.00. Gdzie oglądać mecz Śląska – Arka żywo TV i online? Sprawdź, gdzie obejrzeć transmisję meczu Śląsk Wrocław – Arka Gdynia.

 

Śląsk Wrocław – Arka Gdynia: Transmisja na żywo

Mecz Śląsk Wrocław – Arka Gdynia to bardzo ważne spotkanie dla obu drużyn w walce o utrzymanie się w ekstraklasie. Kibice Śląska w ostatnich dniach przeżywali prawdziwą huśtawkę nastrojów. Najpierw WKS rozbił Ruch Chorzów 6:0. Wydawało się, że nie jest bez szans w kolejnym meczu z Zagłębiem Lubin. W derbach Dolnego Śląska wrocławianie przegrali 0:2, ale nawet nie sam wynik był kiepski, ale styl, w jakim podopieczni Jana Urbana przegrali.

 

Śląsk Wrocław – Arka Gdynia TV online stream. Teraz nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów. Obecnie obie drużyny mają po 20 punktów, a WKS wyprzedza Arkę dzięki temu, że w sezonie zasadniczym był wyżej w tabeli. Co ciekawe, w sezonie Arkowcy byli dwa razy lepsi od Śląska – i u siebie, i we Wrocławiu wygrywali po 2:0.

 

Śląsk Wrocław – Arka Gdynia: Transmisja na żywo

Przed Śląskiem bardzo ważny mecz, ale trener Jan Urban ma spore problemy kadrowe. Joan Roman wypadł ze składu już dawno, ostatnio dołączył do niego Adam Kokoszka. Dodatkowo w derbach czerwoną kartkę otrzymał Sito Riera, który bez piłki kopnął Adama Buksę. Hiszpan raczej już w tym sezonie nie zagra.

 

Śląsk Wrocław – Arka Gdynia TV online stream. Czy wrocławianie poradzą sobie w osłabieniu? Przekonamy się podczas meczu na żywo Śląsk Wrocław – Arka Gdynia, który odbędzie się już w piątek, 19 maja 2017.

 

Śląsk Wrocław – Arka Gdynia: Transmisja 10.05.2017 na żywo w telewizji i internecie. Sprawdźcie, gdzie można zobaczyć transmisję Śląsk – Arka

Śląsk Wrocław – Arka Gdynia: Grupa spadkowa 19 maja 2017

ŚLĄSK WROCŁAW – ARKA GDYNIA 19 MAJA NA ŻYWO

ŚLĄSK – ARKA 19.05.2017: GDZIE OGLĄDAĆ?

ŚLĄSK – ARKA: ONLINE, LIVE, STREAM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.