Śląsk – Arka transmisja na żywo (ŚLĄSK – ARKA 18.12. ONLINE, LIVE, STREAM)

Śląsk – Arka transmisja na żywo. Śląsk Wrocław – Arka Gdynia w 20. kolejce Lotto Ekstraklasy. Mecz Śląsk – Arka w niedzielę, 18 grudnia (18.12.2016) o godz. 15.30. Śląska Wrocław – Arka Gdynia żywo TV i online. Sprawdź, gdzie obejrzeć transmisję meczu Śląsk – Arka.

 

Śląsk Wrocław – Arka Gdynia: Transmisja na żywo

Mecz Śląsk Wrocław – Arka Gdynia zakończy zmagania ligowe obu drużyn w tym roku. W pierwszym meczu w Gdyni gospodarze wygrali 2:0, a wrocławianie pokazali się z naprawdę kiepskiej strony. Czy teraz WKS zrewanżuje się gdynianom? Przekonamy się już w niedzielę, 18 grudnia na stadionie miejskim we Wrocławiu.

 

Mecz Śląsk – Arka będzie spotkaniem niemal sąsiadów w tabeli. Arka jest aktualnie 9., a Śląsk 11., ale obie drużyny dzieli tylko jeden punkt. Jeżeli wrocławianie by wygrali dwoma bramkami, to przeskoczą w tabeli nie tylko Arkowców, ale również  Wisłę Kraków. Jeśli swojego meczu nie wygrałaby także Korona Kielce (gra z Lechią Gdańsk), to Śląsk przezimowałby przerwę w meczach na 8. miejscu w tabeli.

 

Śląsk Wrocław – Arka Gdynia: Transmisja na żywo

Łatwo jednak nie będzie, bo Śląsk gra ostatnio kiepsko. Przegrał 3 z 4 ostatnich meczów, zdobywając tylko jeden punkt. I tylko niewielkim usprawiedliwieniem jest fakt, że grał w tym czasie z czołowymi drużynami w lidze. Arka zresztą miała niewiele lepsze wyniki. W czterech meczach zdobyła tylko 3 punkty.

 

Jak będzie tym razem? Przekonamy się podczas meczu na żywo Śląsk Wrocław – Arka Gdynia.

 

Śląsk Wrocław – Arka Gdynia: Transmisja na żywo w telewizji i internecie. Sprawdźcie, gdzie można zobaczyć transmisję Śląsk – Arka

Śląsk – Arka: Trener Rumak przed meczem

ŚLĄSK WROCŁAW – ARKA GDYNIA: TRANSMISJA NA ŻYWO

ŚLĄSK – ARKA: GDZIE OGLĄDAĆ?

ŚLĄSK – ARKA: ONLINE, STREAM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.