Korona Kielce – Wisła Kraków na żywo (TRANSMISJA, ONLINE, STREAM)

Korona Kielce – Wisła Kraków na zakończenie 6. kolejki Lotto Ekstraklasy. Mecz Korona – Wisła K. w poniedziałek, 22 sierpnia (22.08.2016) o godz. 18. Korona Kielce – Wisła Kraków: gdzie oglądać na żywo w telewizji i online. Sprawdź, gdzie obejrzeć transmisję meczu Korona – Wisła Kraków.

 

Korona Kielce – Wisła Kraków: Transmisja na żywo

Mecz Korona Kielce – Wisła Kraków zakończy zmagania piłkarzy w 6. kolejce Lotto Ekstraklasy. Mimo że zagrają ze sobą zespoły z dołu tabeli, zapowiada się ciekawe widowisko. Właśnie dlatego, że oba zespoły bardzo potrzebują punktów. Gospodarze na razie z 5 punktami zajmują 13. miejsce w tabeli, Biała Gwiazda z 3 oczkami zamyka ligową tabelę.

 

Pozycja podopiecznych Dariusza Wdowczyka to z pewnością wielkie zaskoczenie. Zwłaszcza że krakowianie nie grają aż tak źle, by być czerwoną latarnią ligi. Za wartości artystyczne nikt jednak punktów nie przyznaje, a tych Wisła nie ma zbyt wiele.

 

Korona Kielce  – Wisła Kraków: Transmisja na żywo

Krakowianom z pewnością w grze nie pomaga zamieszanie z nowymi właścicielami. Choć oczywiście nie tłumaczy to kiepskich wyników. Czy Korona to wykorzysta? Ostatnio kielczanie prezentują się lepiej niż na początku sezonu, a to daje nadzieję kibicom na korzystny rezultat w dzisiejszym meczu.

 

Korona Kielce – Wisła Kraków: Transmisja na żywo w telewizji i internecie. Sprawdźcie, gdzie można zobaczyć relację ze spotkania Korona – Wisła K.

Korona – Wisła K.: Trener Korony przed meczem z Wisłą

KORONA KIELCE – WISŁA KRAKÓW: TRANSMISJA NA ŻYWO

KORONA – WISŁA K.: GDZIE OGLĄDAĆ?

KORONA KIELCE – WISŁA KRAKÓW: O KTÓREJ MECZ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.