Śląsk
Transfery na Dolnym Śląsku. Oceniamy nowych zawodników

Letnie okienko transferowe za nami. Sporo się działo również na Dolnym Śląsku. Sprawdzamy, czy Zagłębie, Śląsk, Miedź i Chrobry byli królami transferowego polowania, czy raczej musieli zadowolić się “odpadami” z innych klubów (albo bez klubów).
Regions Cup 2007. Oto jak potoczyły się losy naszych mistrzów Europy
Szczerze mówiąc ten tekst powinien powstać za miesiąc lub dwa (będzie okazja do drugiej części), gdy zobaczymy w akcji większość nabytków naszych klubów z ekstraklasy i I ligi. Bo – przynajmniej na razie – wielu z nich to gracze anonimowi. Oczywiście nie jeśli chodzi o “nazwiska”, raczej o formę i przydatność dla drużyn, do których trafili.
Mimo tego utrudnienia pokusimy się dziś o podsumowanie okienka transferowego na Dolnym Śląsku. Przy okazji ważna uwaga – koniec okienka wcale nie oznacza, że już nikt nowy nie dojdzie do Zagłębia Lubin, Śląska Wrocław, Miedzi Legnica czy Chrobrego Głogów. Bo okienko dotyczy zawodników, którzy zmieniają pracodawcę, a nie tych, którzy nie mają ważnych kontraktów. A właśnie pozyskiwanie wolnych piłkarzy to domena naszych klubów. Wystarczy powiedzieć, że na 35 transferów dolnośląskich drużyn tylko 4 (!) były gotówkowe. I wszystkich dokonało Zagłębie Lubin. Reszta umów to zatrudnianie graczy bezrobotnych lub czasowe ich wypożyczanie.
Drużyna miesiąca w III lidze. Podsumowanie sierpnia 2016
Skoro już o Miedziowych mowa, to byli oni najmniej aktywni na rynku transferowym. Poszli w jakość (przynajmniej w niektórych przypadkach), nie w ilość. W sumie pozyskali sześciu graczy – 3 na początku okna i trzech na finiszu. Zagłębie wydało na transfery ok. 5,2 mln zł, ale pamiętajmy, że lubinianie sprzedali również dwóch zawodników (Macieja Dąbrowskiego do Legii i Krzysztofa Piątka do Cracovii) za ok. 2,7 mln zł.
Największym sukcesem z pewnością było wykupienie Filipa Starzyńskiego z Lokeren. Spore nadzieje w Lubinie łączą również z Martinem Nesporem, który już pokazał się w naszej lidze. A w barwach Zagłębia może grać jeszcze lepiej niż swego czasu w Piaście Gliwice.
W Śląsku Wrocław spore zmiany. Wielu graczy odeszło, kilku doszło już na początku okna. Na kolejnych trzeba było czekać bardzo długo. Dlatego trudno dziś racjonalnie ocenić, czy będą to transferowe hity czy kity. Można przewidywać na podstawie pewnych przesłanek, a te podpowiadają, że tacy gracze Sito Riera czy Joan Roman, a być może również Mario Engels, mogą zawojować ekstraklasę. Na weryfikację będziemy jednak musieli trochę poczekać.
Ciekawych transferów dokonała w przerwie letniej Miedź Legnica. Wydawało się, że Paul Batin czy Oscar Martin, mogą być gwiazdami I ligi. Zaczęli nieźle, ale ich forma zamiast rosnąć ostatnio raczej opada. Dlatego potrzeba jeszcze trochę czasu z ocenami – czy to wzmocnienia czy tylko uzupełnienie składu.
Tymczasem w Chrobrym Głogów znów doszło do małej rewolucji kadrowej. Wielu graczy odeszło, latem trzeba było uzupełniać kadrę. Na początku wyglądało to bardzo źle, z czasem do ekipy Ireneusza Mamrota doszło kilku młodych, ale wartościowych zawodników. Widać to również na boisku. Głogowianie zaczęli fatalnie, ale w końcu zaczęli punktować, w czym spora zasługa również nowo pozyskanych zawodników.
Lato 2016: Transfery na Dolnym Śląsku
Poniżej oceniamy transfery dolnośląskich klubów w letnim okienku transferowym. Skala jest następująca – Hit, Wzmocnienie, Uzupełnienie, Niewiadoma, Na przyszłość.
Ze względu jednak na fakt, że wielu graczy nie mogliśmy jeszcze zobaczyć w akcji, albo dotychczasowe spotkania to wciąż za mało by wydać jednoznaczną opinię – niektóre kategorie połączyliśmy. Np. Joan Roman ze Śląska – Hiszpan to potencjalny materiał na gwiazdę Śląska i całej ligi, ale na razie to jednak spora niewiadoma. Dlatego jego cena to “Niewiadoma/Hit”.
Transfery Zagłębia Lubin lato 2016
Filip Starzyński – Polak – Lokeren/Zagłębie – 25 – 675 tys. ? HIT
Martin Nespor – Czech – Sparta Praga – 26 – 300 tys. ? WZMOCNIENIE
Adam Buksa – Polak – Lechia Gdańsk – 20 – 100 tys. ? UZUPEŁNIENIE
Daniel Dziwniel – Polak/Niemiec – St. Gallen – 23 – 100 tys. ? UZUPEŁNIENIE
Sebastian Madera – Polak – Jagiellonia Białystok – 31 – bez kontraktu UZUPEŁNIENIE
Deimantas Petravičius – Litwin – Nottingham – 21 – bez kontraktu NIEWIADOMA
Transfery Śląska Wrocław lato 2016
Bence Mervo – Węgier – Sion/Śląsk – 21 – wypożyczenie WZMOCNIENIE
Ostoja Stjepanovic ? Macedończyk – AEL Limassol ? 31 ? bez kontraktu UZUPEŁNIENIE
Augusto ? Portugalczyk – US Créteil ? 28 ? bez kontraktu WZMOCNIENIE
Mario Engels ? Niemiec ? FSV Frankfurt ? 22 ? bez kontraktu NIEWIADOMA/WZMOCNIENIE
Filipe Goncalves ? Portugalczyk ? Moreirense ? 31 ? bez kontraktu WZMOCNIENIE
Dominik Budzyński ? Polak – Miedź Legnica ? 24 ? bez kontraktu UZUPEŁNIENIE
Lubos Kamenar ? Słowak – Spartak Trnava ? 29 ? bez kontraktu UZUPEŁNIENIE
Łukasz Madej ? Polak – Górnik Zabrze ? 34 ? bez kontraktu UZUPEŁNIENIE
Sito Riera – Hiszpania – Kairat Ałmaty ? 29 ? bez kontraktu NIEWIADOMA/HIT
Alvarinho ? Portugalczyk ? Jagiellonia ? 25 ? wypożyczenie UZUPEŁNIENIE
Joan Roman ? Hiszpan ? Braga ? 23 – wypożyczenie NIEWIADOMA/HIT
Transfery Miedzi Legnica lato 2016
Paul Batin ? Rumun – Dinamo Bukareszt ? 29 ? bez kontraktu UZUPEŁNIENIE/WZMOCNIENIE
Jakub Vojtus ? Słowak ? Cluj ? 22 ? bez kontraktu NIEWIADOMA
Jonathan de Amo ? Hiszpan – Celta Vigo B ? 26 ? bez kontraktu NIEWIADOMA/WZMOCNIENIE
Łukasz Sapela ? Polak – Zawisza Bydgoszcz ? 33 – bez kontraktu UZUPEŁNIENIE
Filip Karbowy ? Polak – Legia II ? 18 ? bez kontraktu NA PRZYSZŁOŚĆ
Oscar Martin ? Hiszpan – La Roda CF ? 27 – bez kontraktu UZUPEŁNIENIE/WZMOCNIENIE
Michał Bartkowiak ? Polak – Śląsk Wrocław ? 19 – bez kontraktu UZUPEŁNIENIE/WZMOCNIENIE
Mariusz Rybicki ? Polak – Korona Kielce ? 23 ? wypożyczenie NIEWIADOMA/WZMOCNIENIE
Transfery Chrobrego Głogów lato 2016
Damian Kowalczyk ? Polak – Pogoń Szczecin ? 20 ? bez kontraktu UZUPEŁNIENIE/WZMOCNIENIE
Kamil Szubertowski ? Polak – Lech Poznań II ? 20 ? bez kontraktu UZUPEŁNIENIE
Maciej Kona ? Polak – Zawisza Bydgoszcz ? 19 ? bez kontraktu NA PRZYSZŁOŚĆ/WZMOCNIENIE
Maksymilian Rozwandowicz ? Polak – Lechia T. Maz. – 22 ? bez kontraktu UZUPEŁNIENIE
Karol Danielak ? Polak – Pogoń Szczecin ? 24 ? bez kontraktu WZMOCNIENIE
Seweryn Michalski ? Polak – GKS Bełchatów ? 21 – bez kontraktu UZUPEŁNIENIE/WZMOCNIENIE
Marcel Gąsior ? Polak – Legia II ? 22 – bez kontraktu UZUPEŁNIENIE/WZMOCNIENIE
Sebastian Murawski ? Polak – Pogoń Szczecin ? 22 ? wypożyczenie UZUPEŁNIENIE
Bartosz Kwiecień ? Polak – Korona Kielce ? 22 ? wypożyczenie WZMOCNIENIE
Sebastian Bonecki ? Polak – Zagłębie Lubin ? 21 – wypożyczenie WZMOCNIENIE

Śląsk
To jeszcze ekstraklasa, czy już B klasa? Kuriozalny błąd sędziów w meczu Śląsk – Stal

W meczu Śląsk Wrocław – Stal Mielec goście wyrównali po strzale Rauno Sappinena. Bramka padła po rzucie rożnym, którego nie powinno być, bowiem wcześniej piłka ewidentnie opuściła boisko. Wszyscy to widzieli poza… sędziami.
Były bramkarz Legii Warszawa w ekipie lidera okręgówki
Mecz Śląsk Wrocław – Stal Mielec idealnie rozpoczął się dla gospodarzy, bowiem już w 7. min. celnym strzałem głową popisał się Erik Exposito i było 1:0. Kibice z Wrocławia długo z prowadzenia się nie cieszyli. Goście wyrównali już 3 minuty później po sytuacji, do której na boiskach najwyższej klasy dojść nie powinno.
Rauno Sappinen wyrównał po rzucie rożnym, którego nie powinno być, bowiem piłka wcześniej ewidentnie opuściła końcową linię. Parafrazując słowa byłego prezesa PZPN Ryszarda Kuleszy, „cała Polska widziała”, że piłka wyszła za linię, tylko nie asystent sędziego Piotra Lasyka. Zresztą arbiter główny też tego nie dostrzegł. Po chwili, i nieudolnym wybiciu piłki przez Diogo Verdaskę, goście mieli rzut rożny, z którego padł wyrównujący gol.
Prawda jest taka, że fatalny błąd sędziów wypaczył wynik meczu (bez względu na końcowy wynik). Pewnie, zawsze w takiej sytuacji padają argumenty, że sędzia to tylko człowiek, że każdy może się pomylić. I to oczywiście jest prawda. Problem w tym, że na pewnym poziomie są błędy, które po prostu nie powinny się zdarzyć. Rozumiem, że w B czy A klasie arbiter może nie zdążyć, ale mówimy o ekstraklasie.
Zwłaszcza że oglądając mecz i ekranach telewizorów, i na stadionie, większość kibiców praktycznie była pewna, że piłka opuściła linię końcową. To nie była sytuacja na styku, to była sytuacja, w której futbolówka opuściła boisko o co najmniej kilkanaście centymetrów.
Oczywiście, w całej tej sytuacji nie popisali się również piłkarze Śląska. Najpierw fatalnie zagrał wspomniany Verdasca, a później – przy rzucie rożnym – zawaliła cała linia defensywna. Moim zdaniem jednak, to nie jest tak, że błąd zawodników WKS-u umniejsza błąd arbitrów.
Czemu VAR nie interweniował?
Niestety, w tej sytuacji VAR nie mógł interweniować, bowiem nie zajmuje się takimi sytuacji jak to, czy piłka wyszła czy też nie. Oczywiście, gdyby bezpośrednio po tej sytuacji padł gol, to byłby on anulowany. Problem w tym, że najpierw był rzut rożny, a więc nowa akcja, po której już nie można „wrócić” do poprzedniej akcji.
Fot. Screen transamisji Canal + Sport
Śląsk II Wrocław
Siedem meczów – siedem porażek, bramki 6:23

Czy to był najgorszy weekend w dziejach dolnośląskiej piłki w rozgrywkach drużyn zawodowych? Wiele na to wskazuje.
III liga. Ślęza lepsza od lidera, rezerwy Chrobrego wygrały w Gorzowie Wlkp.
W piłce profesjonalnej – czyli od ekstraklasy do II ligi – Dolny Śląsk reprezentuje siedem drużyn. Po dwa zespoły Śląska Wrocław i Zagłębia Lubin, a także Miedź Legnica, Chrobry Głogów i Górnik Polkowice. Aż tyle drużyn w zawodowej piłce dobrze świadczy o naszym regionie, choć w bieżącym sezonie kibice większości z nich nie są rozpieszczani wynikami.
Miniony weekend nie zapisze się jednak w historii dolnośląskiego futbolu złotymi zgłoskami, bowiem wszystkie nasze drużyny przegrały swoje mecze ligowe. Siedem porażek na siedem meczów, w tym kilka wręcz druzgocących. Bilans bramkowy – 6:23 – mówi sam za siebie.
Oto wyniki dolnośląskich drużyn z weekendu
- Raków Częstochowa – Śląsk Wrocław 4:1
- Zagłębie Lubin – Pogoń Szczecin 0:1
- Lechia Gdańsk – Miedź Legnica 4:0
- Podbeskidzie Bielsko-Biała – Chrobry Głogów 6:0
- Pogoń Siedlce – Górnik Polkowice 3:2
- Śląsk II Wrocław – Garbarnia Kraków 2:3
- Lech II Poznań – Zagłębie II Lubin 2:1
Śląsk
Piłkarze Śląska nie obsrali zbroi, zrobili coś znacznie gorszego

Śląsk Wrocław skompromitował się w Kaliszu przegrywając z II-ligowym KKS 0:3. Bardziej od przegranej poraża jednak katastrofalna postawa zawodników. Trener mówi o… obsrani zbroi, mi wydaje się, że „gwiazdeczki” zlekceważyły rywala.
Niedawno IV liga, dziś wycofanie z rozgrywek. KS chce „zacząć od początku”
– Tak obsranego swojego zespołu jeszcze nie widziałem. Obsraliśmy zbroje i wyszło jak wyszło. Wstyd roku, trzeba to wziąć na klatę – powiedział na konferencji prasowej Ivan Djurdjević po blamażu Śląska Wrocław, który w ćwierćfinale Pucharu Polski przegrał z II-ligowym KKS-em Kalisz 0:3. Mam nadzieję, że to tylko taka figura retoryczna i szkoleniowiec wrocławian sam nie wierzy w to co mówi.
Bo ja nie wierzę. Trudno bowiem uwierzyć, że zawodnicy z ekstraklasy trzęsą portkami przed – z całym dla nich szacunkiem – graczami z II ligi. Każdego rywala należy szanować, ale przede wszystkim – gdy mamy do czynienia z taką różnicą klas – trzeba znać swoją wartość i wierzyć we własne umiejętności. I wyjść na murawę z odpowiednim nastawieniem, żeby to udowodnić.
Do tego potrzebne są tylko, i aż, zaangażowanie i chęci. Niestety, uważam że tego zabrakło w pierwszej kolejności. Większość zawodników wyszła na boisko z przeświadczeniem, że mecz sam się wygra. Że nie będą musieli się nawet spocić, a niżej notowany rywal poprosi o jak najmniejszy wymiar kary. Problem w tym, że gracze z Kalisza mieli zupełnie inne zdanie na ten temat. I wtedy owszem – jakiś element strachu mógł wkraść się w szeregi wrocławian – gdy okazało się, że gospodarze podeszli bez respektu do „gwiazd z ekstraklasy”, na dodatek dwa razy bardziej się starają i nie są wcale tacy źli piłkarsko. Nawet jednak wtedy, gdy rywal wspina się na wyżyny swoich możliwości, gracze Śląska powinni sobie z nim poradzić.
Niespodzianki, a nawet czasem sensacje, zwłaszcza w pucharach, nie są niczym nadzwyczajnym. Zazwyczaj jest jednak tak, że faworyt jest zdecydowani lepszy, ciśnie, przeważa, ale przegrywa po jednej kontrze, czy przypadkowym golu. Śląsk został jednak zdeklasowany przez II-ligowca i nie był wcale lepszy nawet wtedy, gdy grał 20 minut z przewagą jednego zawodnika!
Jak mogło do tego dojść? Po pierwsze – jak wspomniałem – totalne zlekceważenie rywala. Po drugie, Śląsk kadrowo jest bardzo przeciętny. Nawet wtedy, gdy zawodnicy pierwszego składu są w jako takiej formie. Niestety, zazwyczaj są pod formą. Na dobrą sprawę jedynymi zawodnikami, do których nie można mieć zastrzeżeń w ostatnim czasie to Yeboach, Leszczyński i – na siłę – Exposito. Reszta jest chimeryczna i nigdy nie wiadomo, czy ktoś akurat będzie jedynymi z lepszych, czy najgorszych na boisku. Zazwyczaj przeważa druga opcja…
Do tego ancymony jak Verdasca i Garcia, którzy są jak tykające bomby – nigdy nie wiadomo co sprokurują. Zresztą Poprawa czy Konczkowski ostojami spokoju i pewności też nie są. Mało się o tym mówi, ale cieniem zawodnika z jesieni jest Olsen. Co prawda Duńczyk już nie jest tak tragiczny jak w meczu z Zagłębiem, ale do topowej formy jeszcze mu daleko. Dobrze, że nie można mu chociaż odmówić ambicji i woli walki. Czego nie można z kolei powiedzieć o Nahuelu, który jest chyba najbardziej człapiącym zawodnikiem w drużynie. I tak można by długo wymieniać…
Na dziś Śląsk to chimera, która potrafi się postawić lepszym od siebie, gdy może zagrać z kontry i ma furę szczęścia (albo Leszczyński ma swój dzień). Gdy trzeba wziąć się za rozgrywanie piłki, zaczyna się dramat. Środek pola to wtedy lej po bombie, co przy dziurawej jak sito obronie jest prostym przepisem na katastrofę. Jak ta w Kaliszu.
FOT. @JANKOWKS1 TWITTER
Śląsk
Szwedzik do Śląska, Bergier do GKS-u. Wymiana napastników

Śląsk Wrocław i GKS Katowice doszli do porozumienia w sprawie wymiany napastników – do „GieKSy” trafi Sebastian Bergier, a do WKS-u 21-letni Patryk Szwedzik. Młody napastnik podpisał kontrakt do 30 czerwca 2025 roku.
Jakub Świerczok wraca i do grania, i do Zagłębia Lubin
Patryk Szwedzik pochodzi Legnicy, gdzie rozpoczął swoją piłkarską przygodę w akademii Miedzi. Później 21-letni napastnik trafił do Katowic. W sezon 2021/22 młody zawodnik na zapleczu ekstraklasy strzelił 7 bramek i zaliczył trzy asysty. W bieżącym sezonie I ligi 3 razy wpisał się na listę strzelców oraz dwukrotnie asystował. Łącznie w barwach „GieKSy” wystąpił 73 razy, strzelając 12 goli i zaliczając sześć asyst.
– Dołącza do nas utalentowany zawodnik, młodzieżowy reprezentant Polski, który pokazał swoje umiejętności w Fortuna 1. Lidze i liczymy, że w naszym klubie postawi kolejny krok w swoim rozwoju. Patryk może zagrać na skrzydle i jako napastnik, dysponuje dużą szybkością, z pewnością może pomóć naszej formacji ofensywnej. Cieszymy się, że do Śląska trafia wyróżniający się piłkarz z naszego regionu – powiedział klubowej stronie Dariusz Sztylka, dyrektor sportowy Śląska Wrocław.
– Pochodzę z Legnicy, a Wrocław to miasto, które od zawsze jest mi bliskie. Postanowiłem dołączyć do Śląska, bo to wielki klub i widzę w nim szansę na rozwój, na którym zależy mi najbardziej. Jeśli chodzi o moją charakterystykę, najlepiej czuję się jako skrzydłowy lub napastnik, a moim największym atutem jest szybkość – powiedział nowy gracz WKS-u.
Fot. Krystyna Pączkowska/Śląsk Wrocław
Śląsk
Sprzedaż Śląska Wrocław? Prezes Waśniewski zdradza, kto jest zainteresowany

Prezes Śląska Wrocław Piotr Waśniewski powiedział o tym, czy właściciel – czyli gmina Wrocław – chce sprzedać klub i kto jest ewentualnie zainteresowany kupnem.
Sparingowe derby zdecydowanie dla Śląska
– Prezes Piotr Waśniewski i dyrektor sportowy Dariusz Sztylka przed startem rundy wiosennej odnieśli się wspólnie do tematów i wątków, które w przerwie między rozgrywkami pojawiły się wokół klubu. Jeśli fanom przypadnie do gustu tego typu format komunikacji z nimi – obaj panowie zapowiedzieli gotowość na kontynuowanie serii i otwartość na pytania kibiców Śląska, które będziemy zbierać na Twitterze – czytamy na stronie Śląska.
Co ciekawe, wybrane wątki nie należały do „najprzyjemniejszych”. Jak sobie z nimi poradzili prezes i dyrektor sportowy możecie przekonać się oglądając nagranie.
Jednym z wątków była sprzedaż Śląska. Według wielu kibiców, władzom miasta wcale nie należy na zbyciu klubu, co z kolei zawsze będzie przeszkodą do przeskoczenia „na wyższych poziom”.
Według prezesa Waśniewskiego to nie prawda, że właściciel, czyli gmina Wrocław, „za wszelką cenę chce ten klub trzymać pod swoimi skrzydłami i nie prowadzi rozeznania na rynku, żeby go nie oferować na sprzedaż”.
– Sam jako członek zarządu i reprezentant spółki i klubu uczestniczyłem w co najmniej kilku rozmowach na przestrzeni ostatnich miesięcy w kwestii rozpoczęcia negocjacji i ustalenia jakichkolwiek, brzegowych warunków zainteresowania potencjalnych inwestorów – przyznał prezes.
Jak dodał, większość inwestorów, którzy w tej chwili na rynku są zainteresowani nabywaniem polskich klubów to są fundusze inwestycyjne. Według niego, miasto ma wątpliwości, czy to są na pewno ci właściwi inwestorzy.
– Te przedsiębiorstwa są zainteresowane tylko i wyłącznie pierwszą drużyną, być może niektórymi zawodnikami z drugiej drużyny. Ale rozwój i szkolenie dzieciaków i młodzieży, powstawanie akademii i szkolenie, tym kompletnie nie są zainteresowani, ponieważ one tworzą kluby satelitarne na terenie całej Europy – uważa Waśniewski.
– Decyzja dla gminy Wrocław w przypadku znalezienia odpowiedniego partnera wcale nie jest taka prosta, bo jest obarczona wieloma ryzykami, których na pierwszy rzut oka nie widać – kończy ten wątek prezes Śląska.
Śląsk
Ze Śląska Wrocław do IV ligi… w Hiszpanii

Javier Hyjek, środkowy pomocnik Śląska Wrocław, został do końca sezonu wypożyczony do hiszpańskiego klubu Recreativo Huelva.
Doświadczony obrońca nowym graczem Miedzi Legnica
Javier Hyjek został zawodnikiem Śląska latem 2020 roku. Urodzony w Madrycie Polak jest wychowankiem Atletico, z którego trafił do Piasta Gliwice, a stamtąd do WKS-u. W zielono-biało-czerwonych barwach rozegrał 13 spotkań w pierwszym zespole i 18 w drużynie rezerw. Zwykle występuje w środku pomocy, na pozycjach numer „6” i „8”.
Hyjek trafia do hiszpańskiego Recreativo Huelva (IV liga hiszpańska), które walczy o awans z Segunda Federacion do Primera Federacion, czyli na trzeci poziom rozgrywkowy.
Fot. screen youtube
-
DolZPN2 dni ago
UEFA Regions’s Cup. Legenda Deportivo La Coruna wylosowała naszych rywali
-
IV liga3 dni ago
4LigaWschód. Grzywniak już strzela dla Orła, pierwsze punkty Sokoła
-
III liga3 dni ago
III liga. Gole, obroniony karny i czerwone kartki w Legnicy. Porażka Ślęzy
-
Transmisje1 tydzień ago
Barcelona – Real El Clasico 2023. Gdzie oglądać online TV?
-
Transmisje1 tydzień ago
Barcelona – Real online TV. Gdzie oglądać El Clasico 2023?
-
Transmisje1 tydzień ago
Widzew – Lech online TV. Gdzie oglądać transmisję?
-
IV liga2 dni ago
4LigaZachód. Ostre strzelanie faworytów. 6 goli Skolimowskiego, 5 trafień Baszaka
-
Transmisje5 dni ago
Czechy – Polska TV online. Gdzie oglądać transmisję na żywo?
-
Okręgówka2 dni ago
Mecz kolejki dla lidera. Pierwsza wygrana Pogoni