Bilety na mecz Polska – Armenia (CENA, JAK KUPIĆ BILET NA POLSKA – ARMENIA )

Bilety na mecz Polska – Armenia. Ruszyła sprzedaż biletów na mecz eliminacji mistrzostw świata Polska – Armenia. Sprawdź, gdzie można kupić bilet i ile kosztuje wejściówka na spotkanie biało-czerownych z Aremenią.

 

Polska – Armenia: gdzie kupić bilet?

Bilety na mecz Polska – Armenia można już kupować. Wejściówki na drugi mecz Polaków w eliminacjach mistrzostw świata 2018 na stadionie PGE Narodowy są już dostępne w sprzedaży.

 

Sprzedaż wejściówek ruszyła 8 września. Na razie bilety mogą kupować tylko posiadacze Karty Kibica. Przedsprzedaż wejściówek dla nich potrwa do 15 września (włącznie). 16 września rozpocznie się sprzedaż otwarta biletów na mecz Polska – Armenia dla wszystkich kibiców.

Sprawdź, jak kupić bilet na mecz Polska  – Armenia

Bilety na mecz Polska – Armenia – jak kupić wejściówkę na to spotkanie? Szczegóły na temat zasad kupowania biletów na to spotkanie na następnej stronie (kliknij linki powyżej)

 

POLSKA – ARMENIA: CENY BILETÓW

Bilety na spotkanie Polska – Armenia są w trzech kategoriach cenowych. W zależności od miejsca na stadionie kosztują od 100 do 200 zł. Dostępne są również bilety rodzinne oraz dla osób niepełnosprawnych.

  • Kategoria I – 200 PLN
  • Kategoria II – 160 PLN
  • Kategoria III – 100 PLN
  • Rodzinny
    Osoba dorosła – 90 PLN
    Dziecko do lat 12 włącznie – 40 PLN
  • Osoba na wózku + opiekun – 80 PLN

sektory

Polska – Armenia: Kiedy mecz?

Mecz Polska – Armenia odbędzie się 11 października. Początek o godzinie 20:45 na PGE Narodowym w Warszawie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.