Bystrzyca Kąty Wr. piątym spadkowiczem z IV ligi wschód

Bystrzyca Kąty Wrocławskie spada z grupy wschodniej Saltex IV ligi, a Olimpia Oleśnica jak piąty zespół z okręgówski do klasy A. To pokłosie tego, że 3 dolnośląskie drużyny spadły z III ligi.

 

Lechia zostaje w III lidze, rezerwy Śląska spadają

Dziś zakończyły się rozgrywki w III lidze. Z 3. grupy spadły trzy dolnośląskie zespoły ? Olimpia Kowary i Górnik Wałbrzych, o którzy wiedzieliśmy już wcześniej, dziś dołączył do nich Śląsk II Wrocław.

 

To fatalna wiadomość dla Bystrzycy Kąty Wrocławskie. Ekipa Zbigniewa Mandziejewicza zajęła bowiem 12. miejsce we wschodniej grupie Saltex IV ligi i czekała na to ile drużyn spadnie z III ligi. Jeśli byłby to dwa zespoły (jeśli Śląsk zająłby 15. miejsce, a Polonia Bytom nie dostała licencji na grę w III lidze) kąteckie Lwy zachowałyby ligowy byt. Niestety, rezerwy WKS-u ostatecznie spadły z ligi, a to oznacza Bystrzyca spada do wrocławskiej okręgówki.

 

Krystian Bielik, czyli ego pana piłkarza kontra dobro drużyny

To również fatalne wieści dla Olimpii Oleśnica, która jako piąty zespół (obok Czarnych Kondratowice, LKS Brożec, Zjednoczonych Łowęcice i Dolpaszu Skokowa) spada z okręgówki do klasy A.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.