Polska kadra na Euro 2016. Starzyński jedzie do Francji

Kadra na Euro 2016 już znana. Adam Nawała podał 23-osobowy skład polskiej reprezentacji na Euro 2016 we Francji. Wielkich sensacji nie ma. W kadrze znalazł się Filip Starzyński, który udział na mistrzostwach wywalczył sobie świetną grą na wiosnę w barwach Zagłębia Lubin.

 

Kadra na Euro 2016. Peszko i Wawrzyniak skorzystają na pechu Rybusa?

Z szerokiej, 28-osobowej kadry, do kontuzjowanych Pawła Wszołka i Macieja Rybusa dołączyli: Przemysław Tytoń,  Paweł Dawidowcz i Artur Sobiech. Ci gracze będą musieli ostatecznie finały mistrzostw Europy obejrzeć w TV.

 

23-osobowa reprezentacji Polski na piłkarskie mistrzostwa Europy nie zaskakuje. Z pewnością dużym “ułatwieniem” w wyborze dla Adama Nawałki były wspomniane kontuzje. Bo i Wszołek, a zwłaszcza Rybus wydawali się pewniakami do wyjazdu do Francji.

 

Odszedł Anglik, niech żyje Anglik… Nicky Law w Śląsku?

Z naszej, dolnośląskiej perspektywy cieszy powołanie do kadry Filipa Starzyńskiego, który – jak można usłyszeć w TV – nie był faworytem części dziennikarzy. Bredni Jacka Kurowskiego z TVP ciężko słuchać, skoro uważa, że “Figo” jedzie na Euro tylko za towarzyski mecz i gola z Finlandią, zapominając o jego postawie na wiosnę w barwach Zagłębia Lubin.

 

Na szczęście trener Nawałka pokazał, że ma swoją wizję reprezentacji. I oby Starzyński odpłacił mu za ten kredyt zaufania dobrymi występami na francuskich boiskach. Jeśli tylko dostane szanasę.

 

Reprezentacja Polski na Euro 2016
Reprezentacja Polski na Euro 2016

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.