Bilety na mecz Polska – Słowenia we Wrocławiu (POLSKA – SŁOWENIA BILETY, CENY)

Polska – Słowenia już 14 listopada we Wrocławiu. Bilety na mecz Polska – Słowenia we Wrocławiu. Zobaczcie wszystko na ten temat: Polska – Słowenia – cena, jak kupić biletna mecz reprezentacji we Wrocławiu.

 

Polska – Słowenia transmisja na żywo (KIEDY MECZ, ONLINE LIVE)

Polska reprezentacja rozegrała dwa mecze w ramach eliminacji do mistrzostw świata 2018. Na stadionie PGE Narodowy wygraliśmy 3:2 z Danią oraz 2:1 z Armenią. Następny mecz eliminacyjny zagramy 11 listopada na wyjeździe z Rumunią. Trzy dni później biało-czerwoni zawitają do Wrocławia, gdzie zmierzą się w towarzyskim meczu ze Słowenią.

 

W czwartek, 13 października ruszała sprzedaż biletów na mecz towarzyski Polska – Słowenia. Najpierw możliwość zakupu wejściówek mieli posiadacze kart kibica. Sprzedaż tej puli na mecz biało-czerwonych trwała do 20 października włącznie. Od 21 października ruszyła otwarta sprzedaż biletów na mecz Polska – Słowenia we Wrocławiu.

 

Polska – Słowenia transmisja na żywo (KIEDY MECZ, ONLINE LIVE)

Tradycyjnie już, bilety na mecz reprezentacji będzie można kupić tylko przez internet na portalu kupbilet.pl. Po zakupie będzie można wydrukować wejściówkę, ale będzie to możliwe dopiero od 1 listopada.

 

Przypomnijmy, że nie będzie można kupić biletów w kasach przed stadionem w dniu meczu.

 

Bilety na mecz Polska – Słowenia we Wrocławiu. Ceny biletów

Ceny biletów na mecz towarzyszki Polska – Słowenia we Wrocławiu będą się wahać od 50 do 90 zł. Jest również możliwość zakupu biletów rodzinnych, oraz specjalne wejściówki dla osób niepełnosprawnych.

 

Polska Słowenia bilety

Bilety na mecz Polska – Słowenia we Wrocławiu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.