Polska – Słowenia transmisja online (POLSKA – SŁOWENIA NA ŻYWO STREAM)

Polska – Słowenia transmisja online. Mecz Polska – Słowenia we Wrocławiu – kiedy mecz, gdzie oglądać transmisję Polska – Słowenia? Sprawdź najważniejsze informacje na temat meczu Polska – Słowenia w TV oraz w internecie.

 

Polska – Słowenia: Transmisja online na żywo

Mecz Polska – Słowenia we Wrocławiu kończy 2016 rok. Rok najlepszych w ostatnich kilkunastu, a może nawet kilkudziesięciu latach. Zwieńczony ćwierćfinałem mistrzostw Europy. Teraz jednak trwają eliminacje do mistrzostw świata w Rosji. Spotkanie Polska – Słowenia będzie jednym z etapów przygotowań do następnego spotkania z Czarnogórą.

 

Polska – Słowenia transmisja online. Jakim składem zagramy ze Słowenią? Na pewno nie wystąpią największe gwiazdy Robert Lewandowski, Łukasz Piszczek i Kamil Glik. Reszta graczy jest do dyspozycji trenera Adama Nawałki. Selekcjoner weźmie pod uwagę m.in. taktykę, jaką ze sztabem przygotują na spotkanie na stadionie miejskim we Wrocławiu. Mecz ze Słowenią będzie okazją, by dać szansę zawodnikom wyróżniającym się w lidze.

 

Polska – Słowenia: Transmisja online na żywo

– Piłkarze będą mogli potwierdzić swoją przydatność do gry w meczach o punkty i liczę na bardzo dobrą postawę wszystkich zawodników – powiedział Adam Nawałka na konferencji przed meczem Polska – Słowenia.

 

Polska – Słowenia transmisja online. Selekcjoner nie martwi się o motywację swoich graczy, mimo że mecz ze Słowenią to jedynie spotkanie towarzyskie. Zdaje sobie bowiem sprawę z faktu, że takie mecze mogą być przepustką do kadry, która będzie walczyła w kwalifikacjach a może i na mistrzostwach świata. – Ostatni mecz pokazał, że potencjał jest bardzo duży. Mieliśmy co prawda po EURO 2016 trochę kłopotów by wejść w odpowiednie tory, ale krok po kroku idziemy do przodu, zarówno pod względem taktycznym jak i mentalnym – dodał Adam Nawałka.

 

POLSKA – SŁOWENIA WE WROCŁAWIU: TRANSMISJA NA ŻYWO W TV ORAZ ONLINE. POLSKA – SŁOWENIA – KIEDY MECZ, O KTÓREJ, GDZIE OGLĄDAĆ

 

Konferencja przed meczem Polska – Słowenia

 

POLSKA – SŁOWENIA: KIEDY MECZ WE WROCŁAWIU

POLSKA – SŁOWENIA: GODZINA, GDZIE OGLĄDAĆ

POLSKA – SŁOWENIA: TRANSMISJA NA ŻYWO ONLINE

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.