Polska – Słowenia transmisja na żywo (KIEDY MECZ, ONLINE LIVE, STREAM)

Polska – Słowenia transmisja na żywo. Kiedy odbędzie się mecz Polska – Słowenia we Wrocławiu? Gdzie oglądać transmisję Polska – Słowenia? Sprawdź najważniejsze informacje na temat meczu Polska – Słowenia w TV oraz w internecie.

 

Polska – Słowenia: Transmisja online na żywo

Po meczu eliminacji mistrzostw świata z Rumunią, polska reprezentacja zakończy 2016 rok towarzyskim spotkaniem ze Słowenią. Nie będzie to co prawda mecz o punkty, ale będzie również bardzo ważny. Cały czas bowiem trwa budowa zespołu, który walczy o przepustkę na mundial w Rosji. Spotkanie we Wrocławiu będzie jednym z jego etapów.

 

Polska – Słowenia transmisja na żywo. Polska po zwycięstwie z Rumunią 3:0 i porażce Czarnogóry z Armenią 2:3 awansowała na 1. miejsce w grupie E. W kolejnym spotkaniu eliminacyjnym, w marcu przyszłego roku, zagramy na wyjeździe z Czarnogórą. Gdyby udało się wygrać również tamto spotkanie, biało-czerwoni mieli by niemal otwarta drogę do mundialu.

 

Polska – Słowenia: Transmisja online na żywo

Zanim jednak do tego dojdzie, trener Adam Nawałka będzie sprawdzał formę swoich podopiecznych w meczach towarzyskich. Pierwszy z nich już w poniedziałek, 14 listopada we Wrocławiu. Prawdopodobnie na stadionie miejskim w stolicy Dolnego Śląska nie zobaczymy największych gwiazd reprezentacji, z Robertem Lewandowskim na czele, który był bardzo mocno traktowany w Bukareszcie.

 

Selekcjoner podczas spotkania Polska – Słowenia będzie chciał dać pograć dublerom, alby sprawdzić również ich przydatność w kadrze. Być może będzie też okazja do sprawdzenia nowych rozwiązań taktyczny.

 

POLSKA – SŁOWENIA: TOWARZYSKI MECZ WE WROCŁAWIU – SPRAWDŹ GDZIE OGLĄDAĆ MECZ POLSKA- SŁOWENIA NA ŻYWO W TV ORAZ ONLINE

 

POLSKA – SŁOWENIA: KIEDY MECZ, O KTÓREJ

POLSKA – SŁOWENIA: GDZIE OGLĄDAĆ

POLSKA – SŁOWENIA: TRANSMISJA LIVE STREAM

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.