Pogoń Szczecin – Legia Warszawa transmisja (ONLINE NA ŻYWO, STREAM, LIVE)

Pogoń Szczecin – Legia Warszawa w piątkowym meczu 12. kolejki Lotto Ekstraklasy. Mecz Pogoń – Legia w piątek, 14 października (14.10.2016) o godz. 20.30. Pogoń Szczecin – Legia Warszawa – transmisja na żywo TV oraz online. Sprawdź, gdzie obejrzeć live transmisję meczu Pogoń – Legia online stream.

POGOŃ – LEGIA: 7 MAJA NA ŻYWO STREAM

Po przerwie spowodowanej przerwa na mecze reprezentacji na boiska wracają piłakrze Lotto Ekstraklasy. W jednym z najciekawiej zapowiadających sie meczów 12. kolejki, Pogoń Szczecin zagra dziś z Legią Warszawa. Będzie to spotkanie sąsiadów  w tabeli, bowiem Portowcy zajmują aktualnie 11. mijesce, a Legioniści są o oczko wyżej. Oba kluby dzielą dwa punkty.

Po serii słabych występów, Legia w końcu zaczyna grać na miarę oczekiań. Mimo porażki 0:2 nie przyniosła wstydu w meczu Ligi MIstrzów w Lizbonie, a potem rozbiła Lechię Gdańsk w lidze 3:0. Czy warszawainie podtrzymają tę formę? Przekonamy się już dziś wieczorem. Nowy trener Jacek Magiera tchnął w zespół nowego ducha. Widać, że pod jego wodzą piłkarze grają znacznie swobodniej, a co ważniejsze – skuteczniej.

Dla Pogoni również będzie to bardzo ważny mecz. Szczecinanie graja ostatnio niezbyt dobrze. Niby mało przegrywają, ale jeszcze mniej wygrywają. Aktualnie mają na koncie 5 meczów z rzędu bez zwycięstwa – w tym czasie zanotowali 3 remiy i dwie porażki. W Szczecinie liczą, że w meczu z Legią kiepska passa w końcu się skończy, a podopieczni Kazimierza Moskala dopisza sobie na konto 3 punkty.

Statystyki ostatnich 10 meczów między oboma zespołami zdecydowanie przemawiają na korzyść Legii. Wygrywali oni 8 razy (w tym raz po dogrywce), raz był remis, a raz wygrała Pogoń. Niemal dwa lata temu, również na własnym obiekcie. Czy teraz historia się powtórzy?

Pogoń Szczecin – Legia Warszawa: Transmisja w telewizji oraz online live stream. Sprawdźcie, gdzie można zobaczyć transmisję na żywo Pogoń – Legia