Wisła Kraków – Lechia Gdańsk TV online stream [WISŁA – LECHIA 06.05.]

Wisła Kraków – Lechia Gdańsk TV online stream. Mecz Wisła – Lechia w   32. kolejce Lotto Ekstraklasy. Wisła Kraków – Lechia Gdańsk w sobotę, 6 maja (06.05.2017) o godz. 20.30. Gdzie oglądać mecz Wisła – Lechia? Transmisja TV oraz online stream Wisła Kraków – Lechia Gdańsk.

 

Wisła Kraków – Lechia Gdańsk: Transmisja na żywo

Wisła Kraków – Lechia Gdańsk TV online stream. Wisła Kraków – Lechia Gdańsk w ostatnim, sobotnim meczu 32. kolejki Lotto Ekstraklasy. To jedno z ciekawiej zapowiadających się meczów bieżącej kolejki w grupie mistrzowskiej. Trudno wskazać faworyta spotkania na stadionie przy ul. Reymonta, a to zapowiada spore emocje.

 

W Krakowie nie ukrywają, że chcą się włączyć w walkę o podium. Obecnie gracze Kiko Ramireza tracą do 3. miejsca 7 punktów. To oznacza, że gracze Białej Gwiazdy nie mogą pozwolić sobie na stratę punktów, zwłaszcza u siebie. O ile remis w poprzedniej kolejce z Legią w Warszawie był sukcesem, to podział punktów u siebie z Lechią (nie wspominając o przegranej) wręcz przeciwnie.

 

Wisła Kraków – Lechia Gdańsk: Transmisja na żywo

Mecze w Krakowie to duża siła graczy Wisły. Do tej pory wygrali 10 z 15 meczów na własnym stadionie. Z kolei Lechia Gdański na wyjazdach radzi sobie co najwyżej przeciętnie. Podopieczni Piotra Nowaka w 15 spotkaniach – po 4 razy wygrywali i remisowali, a 7 razy musieli uznać wyższość gospodarzy.

 

Wisła Kraków – Lechia Gdańsk: Transmisja w telewizji oraz online live stream. Sprawdź, gdzie oglądać transmisję na żywo ze spotkania Wisła – Lechia

 

Przed meczem Wisła Kraków – Lechia Gdańsk

Mecz Wisła – Lechia: kiedy i o której?

Gdzie oglądać mecz Wisła Karków – Lechia Gdańsk?

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.