Legia Warszawa – Wisła Kraków online TV stream [LEGIA – WISŁA TRANSMISJA 30.04.2017]

Legia Warszawa – Wisła Kraków online TV stream. Mecz Legia – Wisła na żywo w niedzielę, 30 kwietnia (Legia – Wisła 30.04.2017). Gdzie oglądać mecz Legia Warszawa – Wisła Kraków: transmisja na żywo TV online stream.

 

Legia Warszawa – Wisła Kraków: Transmisja na żywo

Mecz Legia Warszawa – Wisła Kraków kończy pierwszą serię gier w grupie mistrzowskiej Lotto Ekstraklasy. Przed niedzielnym meczem na stadionie przy Łazienkowskiej wszyscy rywale Legii rozegrali już swoje mecze i wszyscy wygrali. To oznacza, że przed meczem z Wisłą Kraków podopieczni Jacka Magiery spadli na 4. miejsce w tabeli. To oznacza, że muszą zrobić wszystko, by w niedzielę wieczorem zainkasować komplet punktów.

 

Wisła Kraków z pewnością jednak nie ułatwi zadania wciąż aktualnym mistrzom Polski. Zwłaszcza że zwycięstwo pozwoli gościom realnie włączyć się do walki o europejskie puchary.

 

Legia Warszawa – Wisła Kraków: Transmisja na żywo

W sezonie zasadniczym Legia w Krakowie bezbramkowo zremisowała. W marcowym rewanżu wygrała 1:0 po golu Miroslava Radovicia. Tym razem długo nie było wiadomo, czy Rado zagra w kolejnym przeciwko Białej Gwieździe. Jego kłopoty zdrowotne to już chyba przeszłość.

 

Pod znakiem zapytania stoi natomiast gra Michała Kucharczyka. Prawdopodobnie kolejną szansę dostanie któryś z dwójki Dominik Nagy – Tomas Necid.

 

Legia Warszawa – Wisła Kraków: Transmisja telewizyjna oraz internetowa. Gdzie oglądać? Sprawdźcie, gdzie można zobaczyć transmisję na żywo ze spotkania Legia Warszawa – Wisła Kraków

 

Przed meczem Legia Warszawa – Wisła Kraków 30.04.2017

LEGIA – WISŁA: GDZIE OGLĄDAĆ 30.04.2017?

LEGIA WARSZAWA – WISŁA KRAKÓW TV STREAM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.