Najlepsze drużyny w okręgach na Dolnym Śląsku [JESIEŃ 2021]

Które drużyny są najlepsze w poszczególnych okręgach na Dolnym Śląsku? Oto ranking 10 najlepszych zespołów w każdej strefie – stan na koniec jesieni 2021 roku.

 

UEFA Region?s Cup 2022/23. Dolny Śląsk powalczy o obronę tytułu mistrzowskiego

Zimowa przerwa w sezonie 2021/22 stała się faktem (poza jedną kolejką ekstraklasy). To czas na różnego rodzaju podsumowania. Dziś pierwsze, ale zapewne nie ostatnie, na stronie dolfutbol.pl. Poniżej znajdziecie zestawienie najlepszych drużyn w poszczególnych podokręgach na Dolnym Śląsku na koniec 2021 roku.

 

Patrząc na poszczególne “topowe dziesiątki”, jako najsilniejszy jawi się Podokręg Legnica, który reprezentują 4 z 6 dolnośląskich klubów na szczeblu centralnym. Strefa wrocławska ma dwóch przedstawicieli w piłce zawodowej, ale ?nadrabia? nieco w III lidze. Tym razem Podokręg Wałbrzych nie ma żadnego reprezentanta w tej klasie rozgrywkowej, a jednego ?dorobił? się Podokręg Jelenia Góry.

 

Sprawdźcie szczegóły na kolejnych stronach. Zestawienie powstało na bazie miejsc zajętych przez poszczególne drużyny na koniec jesieni 2021 roku. 

 

WROCŁAW

WAŁBRZYCH

LEGNICA

JELENIA GÓRA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.