Bilety na mecz Polska – Słowenia (CENY, OD KIEDY W SPRZEDAŻY)

Bilety na mecz Polska – Słowenia, który odbędzie się 14 listopada we Wrocławiu, będzie można już niedługo kupić. Sprawdźcie ile kosztują wejściówki na towarzyski mecz Polska – Słowenia.

 

Szeroka kadra Dolnego Śląska na Region’s Cup 2016

Mecz Polska – Słowenia odbędzie się 14 listopada na stadionie miejskim we Wrocławiu. PZPN ogłosił ceny biletów na to spotkanie oraz harmonogram ich sprzedaży.
Bilety na meczy Polska – Słowenia w pierwszej kolejności będą mogli kupić posiadacze kart kibica. Oni będą mogli zrobić to już od 13 października. Sprzedaż tej puli wejściówek będzie trwała do 20 października włącznie. Od 21 października ruszy otwarta sprzedaż biletów na mecz Polska – Słowenia.

 

Reprezentacja Polski zagra we Wrocławiu

Tradycyjnie, sprzedaż będzie prowadzona wyłącznie przez internet na portalu kupbilet.pl. Wydruk biletów będzie możliwy po 01.11.2016.

 

Polska – Słowenia we Wrocławiu: Ceny biletów

Bilety na mecz Polska – Słowenia będą kosztować od 50 do 90 zł.

polska-slo-bil1

 

Mecz Polska – Słowenia odbędzie się 14 listopada o godz. 20.45 na Stadionie Wrocław.

 

Polska reprezentacja będzie po meczu w ramach eliminacji do mistrzostw świata 2018 z Rumunią, który odbędzie się 11 listopada na wyjeździe. Przypomnijmy, że w październiku zagramy dwa mecze eliminacyjne na własnym boisku – z Danią (8 października) i Armenią (11 października).

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.