Wisła Kraków – Jagiellonia na żywo online (TRANSMISJA TV, STREAM, LIVE)

Wisła Kraków – Jagiellonia w jednym z najciekawszych meczów 23. kolejki Lotto Ekstraklasy. Mecz Wisła – Jagiellonia w sobotę, 25 lutego (25.02.2017) o godz. 20.30. Wisła Kraków – Jagiellonia – transmisja TV oraz online. Sprawdź, gdzie oglądać na żywo transmisję meczu Wisła – Jagiellonia online stream.

 

Wisła Kraków – Jagiellonia: Transmisja na żywo

Wisła Kraków – Jagiellonia w ostatni, sobotnim meczu 23. kolejki Lotto Ekstraklasy. To z pewnością jedno z ciekawiej zapowiadających się meczów bieżącej kolejki. I trudno wskazać faworyta meczu – a to zapowiada spore emocje.

 

Wisła po zapaści na początku sezonu wyszła już na prostą, ale przed piłkarzami Białej Gwiazdy walka o awans do czołowej ósemki. Wiosnę zaczęli od zwycięstwa z Koroną, ale tydzień temu ulegli Śląskowi 0:1. Mimo że nie byli może gorsi, to jednak punkty zostały we Wrocławiu. Teraz przy Reymonta myślą o więc o pełnej puli.

 

Wisła Kraków – Jagiellonia: Transmisja na żywo

Zadanie nie będzie łatwe, bowiem Jagiellonia to wicelider tabeli. Ale trzeba przyznać, że momentami dość chimeryczny. Zimę podopieczni Piotra Probierza zakończyli porażką z Wisłą Płock, a wiosnę rozpoczęli od przegranej z Lechią 0:3. Przed tygodniem rozbili jednak Górnika Łęczna aż 5:0.

 

Jak będzie tym razem? Z pewnością za gospodarzami przemawia fakt, że u siebie potrafią grać z Jagą. W zeszłym roku zagrali u siebie dwa razy i dwa razy wygrali.

 

Wisła Kraków – Jagiellonia Białystok: Transmisja w telewizji oraz online live stream. Sprawdź, gdzie oglądać transmisję na żywo ze spotkania Wisła – Jagiellonia

 

Przed meczem Wisła Kraków – Jagiellonia Białystok

Wisła Kraków – Jagiellonia: TRANSMISJA NA ŻYWO

Wisła Kraków – Jagiellonia: GDZIE OGLĄDAĆ?

WISŁA – JAGIELLONIA ONLINE: O KTÓREJ MECZ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.