Rasak w ekstraklasie? Niestety, nie w Śląsku

Damian Rasak, czołowy pomocnik Miedzi Legnica i wyróżniająca się gracz 1. Nice Ligi na swojej pozycji, trafi wkrótce do ekstraklasy? Niestety, wszystko wskazuje na to, że nie do Śląska Wrocław.

 

Dwa filary zostają w Miedzi. I dochodzi doświadczony stoper

Na razie to spekulacje internetowe, ale źródło dość pewne. Janekx89 na TT napisał, że Rasakiem poważnie zainteresowana jest Wisła Płock, ofertę miała złożyć także Jagiellonia Białystok. Oczywiście, dopóki nie zostanie podpisana umowa, nie można niczego przesądzać, ale fakt, że akurat defensywny pomocnik Miedzi wpadł w oko klubom z ekstraklasy specjalnie nie może dziwić.

https://twitter.com/janekx89/status/880695081417814020

 

Probierz nie chce Forsella. Bo jest za gruby?

Damian Rasak ma za sobą bardzo dobry sezon w barwach Miedzi Legnica. W lidze zagrał 30 razy, strzelił 4 bramki. Mimo młodego wieku, był jednym z lepszych zawodników wśród podopiecznych Ryszarda Tarasiewicza w zeszłym sezonie. Rasak jest również reprezentantem Polski w kategorii U-20.

 

Wszystko na to wskazuje, że nie znalazł się on w kręgu zainteresowania Śląska. Szkoda, bowiem WKS poszukuje zawodnika zawodnika właśnie na jego pozycję (co ciekawe, Rasak był ustawioany również na skrzydle, gdzie również radził sobie bez zarzutu). Ci ciekawe, to samo źródło informuje, że we Wrocławiu wyląduje albo Japończyk K?hei Kat?, albo serbski defensywny pomocnik.

https://twitter.com/janekx89/status/880435256997928962

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.