Legenda Zagłębia kończy karierę. Będzie dyrektorem sportowym

Lubomir Guldan zakończył karierę piłkarską. Legenda Zagłębie Lubin dziś (8 stycznia) objął stanowisko dyrektora sportowego w klubie.

 

Pięć sparingów rezerw Śląska w pierwszym etapie przygotowań

Wyjazdowy mecz 14. kolejki rundy jesiennej z Pogonią Szczecin rozegrany 19 grudnia, był ostatnim, oficjalnym spotkaniem Lubomira Guldana w barwach Zagłębia Lubin. Słowacki defensor jest w klubie już ósmy rok i na tym nie poprzestanie. Z początkiem stycznia obejmie on bowiem funkcję dyrektora sportowego. Z pomocą szefa skautów Jakuba Chodorowskiego będzie odpowiedzialny za Pion Sportowy Zagłębia Lubin.

 

– Do tej decyzji zarówno klub jak i sam Lubomir przygotowywali się od dłuższego czasu. Spotkaliśmy się przed końcem roku i szczerze porozmawialiśmy o przyszłości. Daliśmy sobie czas do namysłu i obiecaliśmy, że do rozmów wrócimy w styczniu – mówi Artur Jankowski, Prezes Zarządu Zagłębia Lubin S.A.

 

Lubomir Guldan trafił do Lubina latem 2013 roku. Przez lata był podstawowym obrońcą Miedziowych i mimo upływu lat nigdy nie schodził poniżej pewnego poziomu. Jego licznik występów dla Zagłębia stanął na meczu nr 269.

 

fot., źródło: zaglebie.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *