PNL Cup, czyli amatorski turniej na żywo w TV

PNL Cup, a dokładniej Piłkarskie Niższe Ligi Cup, to turniej sześcioosobowych drużyn, który odbędzie się 23 i 24 lipca w Lubinie. Nie byłoby może w tym nic nadzwyczajnego, gdy nie fakt, że z drugiego dnia zawodów zostanie przeprowadzona telewizyjna transmisja na żywo.

100 najlepszych drużyn na Dolnym Śląsku (SEZON 2015/16)

W PNL Cup wystąpią drużyny, które na co dzień grają w małych ligach w okręgu legnickim. Już zgłosiło się ponad 20 ekip, a zapisywać się można do 13 lipca włącznie. Turniej wymyślili Radosław Salamon i Adam Michalik, czyli prowadzący popularny w regionie programu telewizyjny Piłkarskie Niższe Ligi emitowany w TV Regionalnej.

 

To, co wyróżnia PNL Cup spośród innych letnich turniejów piłkarskich to fakt, że z drugiego dnia zawodów, z jego pucharowej fazy, zostanie przeprowadzona transmisja na żywo. – Pomysł transmitowania meczów na żywo był w naszych głowach już od dawna, a organizowany przez nas turniej będzie do tego idealną okazją – powiedział na stronie regionfan.pl Adam Michalik.

 

Miedź Legnica z najciekawszym (na razie) transferem lata

Organizator zawodów przyznaje, że relacja na żywo z takiego wydarzenia to duże wyzwanie, ale TV Regionalna jest na nie gotowa. – Całość prowadzona będzie na kilka kamer, a na osoby, które zadecydują się obejrzeć turniej w domu czekać będzie system powtórkowy – dodaje współtwórca programu Piłkarskie Niższe Ligi.

 

PNL Cup będzie można oglądać żywo w TV Regionalnej, czyli bezpłatnej telewizji cyfrowej Zagłębia Miedziowego oraz w internecie na www.tvregionalna.pl w niedziele, 24 lipca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.